Aktualizace územně analytických podkladů SO ORP Trhové Sviny

UAP_TrhoveSviny_RURU_2016Zpracování a aktualizace územně analytických podkladů 119 datových vrstev a rozboru udržitelného rozvoje území v těchto tématech:

Horninové prostředí a geologie, Vodní režim, Hygiena životního prostředí, Ochrana přírody, krajiny a památek, Zemědělský půdní fond a pozemky určené k plnění funkcí lesa, Technická a dopravní infrastruktura, Sociodemografické podmínky, Bydlení, Rekreace, Regionální ekonomika a trh práce, včetně zpracování dat v GIS (geoinformačním systému). U jednotlivých témat byla provedena SWOT analýza. V rámci zakázky byly zpracovány polostrukturované rozhovory (dotazníkové šetření) provedené se starosty obcí v rámci SO ORP.

Byla provedena aktualizace datového modelu a zpracována grafická část – výkres hodnot, výkres limitů, výkres záměrů a výkres problémů.