Strategický plán rozvoje města Klášterce nad Ohří

Klasterec_vize_3-11Dokument Strategický plán rozvoje města Klášterec nad Ohří 2016-2023 obsahuje analytickou, návrhovou a implementační část, jejíž součástí je akční plán na dva roky a zásobník projektů na další léta. V rámci analýzy byl proveden sociologický průzkum občanů. Výstupem analytické části jsou SWOT analýzy shrnující hlavní silné a slabé stránky města, příležitosti a ohrožení jeho dalšího rozvoje. Návrhová část zahrnující vizi, priority a opatření byla zpracovaná ve spolupráci s pracovními skupinami. Implementaci strategie do praxe zajistí zpracovaný akční plán – seznam plánovaných projektových záměrů k realizaci, který byl vytvořen na dvouleté období 2016 – 2018. V rámci zpracování strategie města proběhla dvě veřejná projednání. První bylo zaměřeno na výsledky průzkumu a analytickou část, druhé na návrhovou část strategie.